O nás

CrossFit Plzeň je první a jediný oficiálně licencovaný CrossFit v Plzeňském kraji. Zde se o tom sami přesvědčíte https://map.crossfit.com/

Najdete nás v Plzni v ulici U Ježíška 2 hned vedle Kart Areny.  Dostanete se k nám velice snadno pěšky nebo MHD. Jsme v těsné blízkosti Americké ulice nebo hlavního vlakového nádraží. Ani autem to nebude žádný problém, i přesto, že jsme v centru města. Můžete zaparkovat v hlídaných podzemních garážích, kde máte k dispozici po dobu cvičení parkování ZDARMA, anebo přímo před tělocvičnou na venkovním parkovišti přímo pod mostem Milenia, ke kterému se dostanete přímo z Americké ulice, odbočkou směrem k Plzeňským městským dopravním podnikům.

CrossFit je určen pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy a snadno jej lze přizpůsobit každému jedinci, který touží zlepšit svoji kondici a zároveň se chce naučit nové a neznámé prvky cvičení. CrossFit není jen obyčejné cvičení, ale je to životní styl. Naším cílem je vybudovat komunitu a skvělou partu lidí, kteří drží při sobě, tak jako je tomu ve světě v ostatních CrossFit boxech.

Pokud u nás začnete cvičit, stanete se součástí CrossFit komunity, ve které budete vždy vítáni, získáte mnoho nových přátel, se kterými si můžete vyrazit na výlet či uspořádat BBQ.

K nám lidé chodí proto, aby se stali svým lepším já a neustále překonávali sami sebe.

Vítáme všechny začátečníky, kterým bude věnována větší pozornost jak ze strany trenérů, tak i ze strany ostatních atletů.

PŘIJĎTE, ZAŽIJTE A POZNEJTE.

Po naší republice a blízkém okolí se v průběhu roku koná mnoho závodů, kde je vítán každý, kdo chce porovnat své výkony s ostatními atlety z ostatních CrossFit boxů. Závody prověřují účastníky z velkého množství disciplín, jako je např. gymnastika, vzpírání, plavání, běh a mnoho dalšího. Naším cílem bude, co nejkomplexněji zájemce na tyto závody připravit.