fbpx

Náš příběh

CrossFit Plzeň jsme se rozhodli otevřít, abychom mohli lidem předávat metodologii tohoto funkčního, všestranného sportu, a ukázat, že zdravý životní styl a sport je pro každého.

2015

Při cestě do Kanady v rámci Working Holiday jsme se začali více zajímat o CrossFit. Toto cvičení a jeho komunita nás naprosto pohltilo. Nadšení jsme se vraceli do ČR, kde jsme se chystali otevřít vlastní CrossFit gym.

2016

CrossFit Plzeň byl otevřen 25. dubna 2016 na adrese U Ježíška 2. Prostor „pod mostem“ byl skvělým začátkem v undergroundovém stylu a disponoval úplně vším, co jsme do začátku potřebovali.

2017 – 2019

Nebudeme lhát, začátky nebyly lehké. Do svého teamu jsme přibrali nové trenéry a budovali komunitu členů, kteří milovali sport a vraceli se k nám.

2019-2022

Období pandemie bylo pro nás složité. Snažili jsme se nezahálet, být produktivní a doufat v co nejbližší otevření gymu. Kvůli kapacitně a dalším faktorům jsme se rozhodli přestěhovat do větších prostor. Svým klientům jsme tak mohli nabídnout kvalitnější službu.

2022 – dnes

Shodou náhod se nám naskytl krásný prostor v průmyslové zóně na Borských polích. Otevřeli jsme CrossFit Plzeň nově v Technické ulici, kde sídlíme dodnes a je možné nás kdykoliv navštívit a začít zde s CrossFitem.

Přejít nahoru