fbpx
Důvody, proč randit s CrossFiťákem/CrossFiťačkou

7 důvodů, proč randit s CrossFiťákem/CrossFiťačkou

Věř tomu nebo ne, ale začít randit s CrossFiťákem má spousty výhod. Přemýšlíš jaké? Pojďme dnešní článek pojmout s humorem a podívat se na to, jak skvělý mohou CrossFitoví atleti být.

Všichni tihle kluci a holky mají jednu společnou věc. Milují tvrdý trénink, neustále se snaží zlepšovat a posouvat své hranice, a mají zdravě soutěživé ego. A co si budeme povídat, to je sexy!

Navíc pokud se sám/sama CrossFitu věnuješ, co může být lepší než společné tréninky, podpora a večerní doplňování energie v podobě zmrzliny? Ale zpět k důvodům…

Jeho/její tělo nevypadá pouze dobře, ale je i silné a funkční

Ač se říká, že důležité je to, co je uvnitř, přiznejme si, že se všichni rádi pokocháme pěkným, vymakaným tělem. A tělo CrossFittera nejen že dobře vypadá, ale navíc má sílu, výdrž, výbušnost, mobilitu, stabilitu… Prostě a jednoduše řečeno, CrossFitteři se nezaměřují záměrně jen na vzhled, nejsou zakoukaní do sebe, jak se tomu může stávat v klasických posilovnách. Jejich pěkné tělo je pouze výsledkem smysluplného tréninku zaměřeného na celkový pohybový rozvoj. A to je zatraceně žhavý důvod, proč začít randit s CrossFiťákem.

Bude ti motivací

Bude tě podporovat, motivovat k tomu se zlepšovat, posouvat, být silnější a zdravější. Pravděpodobně se tedy připrav na pravidelné a tvrdé tréninky. Společné. Ty budeš jistit jeho, on tebe… to tam ty osobní rekordy budou lítat samy!

Umí vařit

Tedy alespoň s největší pravděpodobností. Jelikož při CrossFitu má obrovský výdej, musí pak kalorie nahnat z nějakého pořádného jídla. Tudíž jídla bohatého na bílkoviny, kvalitní tuky a komplexní sacharidy. Můžeš se těšit na zdravou, vyváženou stravu a dobrý životní styl jako takový. Ale neboj, sem tam na nějakou tu nezdravou dobrotu také zajdete.

Má disciplínu a je odhodlaný

Dřinu, kterou vynakládají na tréninku, dost často vynakládají i v normálním životě. Jsou cílevědomí, odhodlaní a vědí, co chtějí. Nikdy se nevymlouvají, že na trénink nemají čas, stíhají práci, přátele, cvičení… Mají tedy skvělý time management. A určitě tě mu rádi naučí.

Budeš si připadat chráněná a v bezpečí

Tento benefit je mířen především na něžné pohlaví. Ačkoliv v tělocvičně makáme, potíme krev a zvedáme randály, občas si prostě chceme připadat jako malé, něžné holčičky. Bohužel naše nemalá ramena a bicepsy kluk, který necvičí, skoro ani neobejme. Zato namakanému CrossFiťákovi se vždycky snadno schoulíš do náruče a budeš si tak moc připadat jako princeznička. A i to je pádný důvod, proč randit s CrossFiťákem.

Nikdy se nebudeš nudit

Ne, opravdu nikdy! Jsme lidé zvyklí neustále něco dělat, vymýšlet, být v pohybu. Kromě našich limitů rádi poznáváme i jiné věci, jako třeba nové země. Takže dovolenou alá flákačku na pláži určitě nečekej.

Jejich (i mimo) CrossFitový look je prostě sexy

Ano, je to tak. Není nic hezčího, než když ze sebe v gymu sundávají trička a zbudou tak jen krásná, zpocená těla. A co je nejlepší? Že po sprše z šatny vyleze úplný jiný člověk. Košile, sako, dámy šatičky, sukýnky… no mají zkrátka a dobře styl!

Tak co, napadá tě ještě nějaký další důvod, proč randit s CrossFiťákem nebo CrossFiťačkou? My věříme, že by se jich určitě našlo ještě mnohem více! Tak přijď k nám do CrossFit Plzeň a zarezervuj si lekci. Kdo ví, třeba i ty tady na svého CrossFiťáka či CrossFiťačku narazíš. Pár párů už náš gym dohromady dal…

Přejít nahoru