fbpx
Tréninky CrossFit Pzeň - členové veslují a jedou na Air Bike

Jak probíhá osobní trénink s profesionálním CrossFit trenérem

Osobní trénink v CrossFit Plzeň

Potřebuješ individuální přístup? Bojíš se přijít mezi velkou skupinu lidí? Máš nějaké zranění, které ti nedovoluje naplno trénovat? Potřebuješ zlepšit techniku jednotlivých cviků? Připravuješ se na závody? Nevyhovuje ti datum konání základního kurzu On Ramp? Pak jsou tu právě pro Tebe na míru sestavený osobní trénink v CrossFit Plzeň, který poskytují certifikovaní trenéři.

Co mi osobní trénink přinese?

Osobní trénink v CrossFit Plzeň je přesně upravený pro potřeby atleta, aby se zdokonaloval právě v tom, v čem nejvíce potřebuje. Může sloužit jak pro začátečníky, kteří se sportem začínají, nebo pro pokročilé sportovce jako například příprava na závody. V případě dlouhodobější spolupráce je možnost se domluvit na sestavení kompletního tréninkového plánu přesně na míru pro daného jedince. Osobního tréninku se můžou u nás zúčastnit dospělí v jakémkoliv věku, ale také děti, neboť máme v našem týmu pro tento případ velmi milou a certifikovanou trenérku, která má zkušenosti s trénováním dětí na lekcích CrossFit Kids.

Je osobní trénink pro mě?

Osobní tréninky nemusí být zaměřené pouze na CrossFit, takže na těchto hodinách si najde to své opravdu každý a tedy i ten, kdo se CrossFitu věnovat nechce, ale rád by se dostal do lepší kondice. Nečekej však u nás klasické cviky známé z fitness centra v podobě izolovaných pohybů. My se především soustředíme na komplexnost a variabilitu, aby bylo cvičení opravdu účinné.

Jak už bylo zmíněno v úvodu, těmito osobními tréninky lze také například nahradit základní kurz pro začátečníky On Ramp. Tuto možnost využívají především lidé, kterým nevyhovuje termín hromadného kurzu, nebo lidé toužící po zcela individuálním přístupu, a nebo lidé, kteří se obávají přijít mezi větší skupinu cizích lidí. Další variantou, jak osobní trénink využívají naši stálí atleti, je příprava na závody ať už CrossFitové, nebo OCR závody (Spartan Race, apod.). V takových ohledech mohou Tvoje tréninky nabrat nový rozměr a mohou Tě posunout zase o krok blíž k Tvému cíli.

Jak si mám vybrat trenéra?

Trenéři CrossFit Plzeň

Trenéři CrossFit Plzeň

Trenéra si lze vybrat na základě jeho medailonku sekci trenéři. U každého z našich trenérů je uvedena jeho certifikace a jakým stylem vede trénink. Plně respektujeme přání každého atleta a vždy se mu snažíme vyjít maximálně vstříc. Proto, pokud je Ti některý z našich trenérů sympatický, neváhej ho kontaktovat na emailu nebo telefonním čísle z jeho profilu. Pokud to časové možnosti obou z Vás dovolí, uděláme maximum, aby se Ti trénink s ním/ní libil a užili jste si ho oba. V případě, že necháš volbu trenéra na nás, budeme se snažit vyjít vstříc Tvému časovému harmonogramu, potřebám a zkušenostem tak, aby si měl/a z tréninku skvělý pocit a s radostí se vracel/a.

Jak si zarezervuji osobní trénink?

Pokud už máš vybraného trenéra, který je Ti nejvíce sympatický, neváhej ho kontaktovat na emailové adrese nebo telefonním čísle uvedeném v jeho profilu na našich stránkách v sekci trenéři. Pokud váháš, koho si vybrat nebo volbu necháš na nás, pak nás kontaktuj pomocí emailu nebo telefonního čísla v sekci Kontakt. Případně můžeš v této sekci rovnou vyplnit kontaktní formulář a napsat nám, o co máš zájem, a jaké jsou Tvé časové možnosti. Spojíme se s Tebou v nejkratší možné době a navrhneme nejlepší řešení odpovídající Tvým individuálním potřebám.

Jak probíhá osobní trénink V CrossFit Plzeň a co si mám přinést?

Klasický osobní trénink v CrossFit Plzeň trvá 60 minut. V případě potřeby je možné domluvit s každým trenérem i jiný časový interval. Individuálně lze také dohodnout skupinové osobní tréninky ať už pro menší skupiny či ty početnější. Skladba cviků vždy odpovídá individuálním potřebám a doporučením trenéra. Pokud máš zároveň zájem o konzultaci kompletního výživového plánu, jsme Ti plně k dispozici a rádi Ti s tím pomůžeme.

Na osobní trénink budeš potřebovat pohodlné sportovní oblečení, čistou obuv, ručník a vodu. V tělocvičně jsou k dispozici zdarma iontové nápoje, šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchy. Na první lekci na Tebe trenér bude čekat přímo v tělocvičně a ukáže Ti šatnu, kde se můžeš převléknout. V našem gymu Tě seznámí se vším, co budeš potřebovat během první lekce a vyptá se Tě na Tvé předchozí zkušenosti s cvičením, nedávná zranění a omezení.

Čím se liší individuální trénink pro skupiny?

Zajišťujeme i individuální kurzy pro skupiny a vždy respektujeme všechna přání. Tento kurz se však liší maximální kapacitou osob, která je 12 lidí na tréninku. Je to z toho důvodu, aby se trenér mohl všem dobře věnovat. Pokud máš o takový trénink pro svůj tým zájem, neváhej nás kontaktovat přes formulář v sekci Kontakt. Domluvíme se na dalším postupu.

Jaká je cena osobního tréninku?

Cena za jednu lekci, tj. 60 minut, je stanovena dle našeho platného ceníku. V případě individální délky cvičení bude cena stanovena předem tak, aby si každý mohl rozmyslet, zda-li mu to po finanční stránce zcela vyhovuje. Platbu lze vždy uskutečnit na místě v hotovosti.

Přejít nahoru