fbpx
CrossFit Plzeň Vstup

Nejlepší CrossFit gymy v České republice

CrossFit je především o komunitě. A to nejen mezi lidmi v gymu, ale i mezi jednotlivými boxy navzájem. Proto určitě stojí za to navštívit různé tělocvičny a poznat, jak to kde funguje.

Ať už jedeš na dovču či pracovní cestu a chytne tě chuť si zacvičit, nebo vyrážíš přímo za CrossFit dobrodružstvím. Pro dnešní článek jsme se rozhodli představit ti nejlepší CrossFit gymy v České republice. Takže kam že stojí za to se určitě podívat?

CrossFit Plzeň

„It’s all about the community..“

Tak určitě nejvíc nejlepší CrossFit najdeš v Plzni, ale to už určitě víš. Pokud ne, tak zde je kontakt, kde najdeš, jak se k nám dostat.

Přijď nasát pořádnou atmosféru a super komunitu lidí, kteří ti pomůžou dosáhnout tvých vysněných cílů (a ještě se u toho neskutečně zasměješ).

CrossFit Committed – Praha

„Skuteční lidé. Neskutečné výsledky. Skutečně.“

CrossFit Committed najdeš v Praze hned na dvou místech a to na Bubenské a Pod Višňovkou.

V této tělocvičně pocítíš nádech klasického, starého gymu, který má bez pochyby své kouzlo. Zastávají klasické CrossFitové přístupy a velmi si zakládají na komunitě. Trenéři zde převládají americké národnosti a i většina lekcí je vedena v tomto jazyce, což dává vedeným hodinám skvělou atmosféru.

Kromě klasického CrossFitového tréninku u svých svěřenců dbají i na mobilitu či je vzdělávají v oblasti zdravé výživy. Lekce se snaží sestavovat tak, aby vedli k dosažení tvých fitness cílů a zároveň byly zábavné a ty sis je tak mohl užít naplno.

CrossFit With Us – Praha

„Get the best of you!“

Další tělocvična, kterou jsme zařadili mezi nejlepší CrossFit gymy u nás. Gym CrossFit With Us najdeš v Praze Pod Harfou.

Najdeš zde trenéry, kteří to, co dělají, milují, a snaží se tak spojit práci s koníčkem. Vždy se z tebe budou snažit dostat to nejlepší, ale zároveň tě nenechají ničit si zdraví špatnou technikou. Ta je zde vždy na prvním místě. Dobře také vědí, že základem je správné psychické rozpoložení člověka, a tak v gymu panuje velmi přátelská atmosféra. Z tvých výsledů nebudeš mít radost jen ty, ale i všichni okolo.

Chceš navštívit největší gym v České republice? Zde si můžeš zacvičit na ploše velké 550 m². Určitě se tedy nemusíš bát toho, že se budeš muset někde mačkat či čekat, než se uvolní hrazda.

Kromě velkého prostoru v CrossFit With Us najdeš také vybavení skvělé kvality a to přímo od známé značky Rogue.

CrossFit Los Podolos – Praha

Tento nově otevřený gym CrossFit Los Podolos najdeš opět v Praze. Tentokrát v ulici Jeremenkova.

Jak sami majitelé deklarují, je to projekt několika sportovních nadšenců, kterým zoufale chybělo takové místo v této části města.

Nejdůležitějším aspektem jejich tělocvičny budete vy sami. Zakládají si na tom, abyste se u nich cítili skvěle, dobře si zacvičili a pobavili se s partou podobně smýšlejících lidí. Vydali jste ze sebe fyzickou energii a za odměnu získali zpět tu psychickou. Za nás palec nahoru. Tothle místo jednoznačně patří mezi nejlepší CrossFit gymy v České republice

Ačkoliv jsou licencovaným CrossFit gymem, rozhodně neodmítají jiné pohybové aktivity, ba naopak! Dělat se má to, co vám dělá radost, to je důležité. Kromě klasických CrossFit lekcí tedy nabízejí například i kurzy gymnastiky, vzpírání či mobility.

Colliery CrossFit – Ostrava

Jediný licencovaný CrossFit v Ostravě najdeš v ulici Mírová.

Jejich cílem je sjednotit jak fitness nadšence, tak obyčejné lidi, kteří se snaží zlepšit své fyzické zdraví. Přijdeš-li k nim do gymu, staneš se součístí komunity, kde se však nebudeš poměřovat a soutěžit s ostatními, nýbrž především sám se sebou.

Kromě klasických hodin zde narazíš na spousty vymožeností jako například lekce gymnastiky, vzpírání, cardio tréninku, protahování, posilování středu těla či základních pohybů.

Podmínka tvé účasti je jen jediná. Aby až se z tebe stane ostřílený CrossFiťák, nebudeš slabší odrazovat. Naopak je podpoříš a budeš se snažit vytvořit stejně hezkou atmosféru, jakou nabídli ostatní tobě, když jsi začínal.

CrossFit Steel Wings – Hradec Králové

Tělocvičnu CrossFit Steel Wings najdeš v Hradci v ulici Škroupova.

Podobně jako v ostatních gymech, i zde jsou trenéři oddáni své práci a snaží se ti tak nabídnout místo, kde se nejen skvěle odreaguješ při náročném cvičení, ale zároveň se pobavíš se skvělou partou lidí, na kterou jsou zde oprávněně pyšni.

Můžeš navštívit jak klasické lekce, tak například specializované, zaměřené na rozvoj dechové kapacity (metabolic tréninky) či vzpírání. Pro ambiciózní cvičence nabízejí také speciální kurzy, které mají za úkol tě co nejlépe připravit na závodění. Kromě cvičení mají v portfoliu i spousty seminářů zaměřených na oblast výživy.

CrossFit Olomouc – Olomouc

„Mobility first, technique second, strength third.“

Tento gym řadíme rovněž do kategorie nejlepší CrossFit gymy v České republice. CrossFit Olomouc můžeš najít na adrese Šlechtitelů.

V této tělocvičně si velmi zakládají na etickém chování svých členů, díky čemuž zde panuje přátelská, nerivalitní atmosféra. V této tělocvičně poznáš, co to je podpora od ostatních a právě díky nim vždy najdeš sílu dál pokračovat.

Všichni zde chtějí, aby ses posouval a překonával své limity. Je třeba zdůraznit, že k tomu nedochází na úkor techniky. Ta je a vždy bude na prvním místě. Trenérům jistě uděláš větší radost krásným cvikem než nesmyslně těžkou váhou.

Podobně jako v přechozím gymu, i tady narazíš na lekce typu vzpírání či vedené hodiny pro závodníky.

CrossFit Liberec – Liberec

Tělocvičnu CrossFit Liberec najdeš v Palachově ulici.

Jak sami říkají, jde o gym s jasnou vizí. Chtějí, aby k nim chodili jak mladí lidé, kterým pomohou vytvořit správné pohybové návyky na celý život, tak starší generace, kterým pomůžou se rozhýbat a naučí je o své tělo pečovat, aby je čekalo krásné stáří.

Podobně jako ve všech gymech, i zde hraje velkou roli komunita. Dále tě pak dostanou do formy pomocí neustálých výzev, které na tebe v jejich tělocvičně čekají. Připraví tě naprosto na všechno.

Kromě CrossFitu zde můžeš vyzkoušet i lekce s prvky strongmanských cviků, vzpírání, gymnastiky nebo mobility.

CrossFit Destiny – Brno

„Choose your destiny!“

Budeš-li v Brně, hledej CrossFit Destiny na Palackého náměstí.

Velmi zajímavě řešený prostor této tělocvičny a dobré, kvalitní vybavení ti dovolí dát do tréninku maximum. A to samozřejmě pod vedením kvalifikovaných trenérů, kteří ti poradí a celou lekci ti budou plně k dispozici. Díky těmto kvalitám je tato tělocvična jednoznačně hodnocena jako gym patřící mezi nejlepší CrossFit gymy u nás.

Při cvičení budeš obklopen úžasnou partou lidí, kteří ti budou rádi stát po boku nejen při tréninku, ale i při osobních výzvách v životě.

CrossFit Pardubice – Parubice

„Vyzkoušej CrossFit, přidej se k nám a změň svůj život k lepšímu.“

Pardubický CrossFitový gym ležící v ulici Jana Palacha.

Jejich hlavním cílem je pomáhat dostat se klientům tam, kam chtějí. Splnit jejich přání a pomoci jim se cítit dobře ve svém těle.

Čekají na tebe zábavné a náročné tréninky a trenéři, kteří vědí, co dělají a vždy budou dbát na to, aby jsi trénoval správně a smysluplně.

Jak sami ví, vždy je co zlepšovat, a proto na svém gymu stále pracují a hledají i drobné detaily, které by mohli zlepšit a udělat tak svoji tělocvičnu pro tebe ještě o trochu dokonalejší.

CrossFit Bubalus – Praha

CrossFit Bubalus je další z pražských boxů, který tentokrát leží v Holešovicích.

Bubalus patří mezi novější gymy, a tak se můžeš těšit na krásné, nové vybavení a halu vždy vytopenou či klimatizovanou na stálých a ideálních 20 stupňů. A tohle u CrossFitu oceňujeme opravdu všichni.

Určitě se nemusíš bát přijít, čeká na tebe přátelská parta lidí a milý kolektiv zkušených trenérů, kteří na tebe budou vždy rádi dohlížet.

CrossFit Praha – Praha

CrossFit Praha Je jeden z prvních CrossFit gymů v Praze. Najdeš ho na Malé Štěpánské v Praze 2.

 Čekají na tebe trenéři s dlouholetou zkušeností, kterou si přivezli z ciziny, konkrétně z USA. Jak sami tvrdí, CrossFitu plně propadli a svou bezmeznou vášeň vnáší do každé lekce tak, abys byl pohlcen i Ty.

Kromě cvičení nabízí i poradenství v oblasti Paleo výživy, aby tvé výsledky byly maximální.

Kromě kvalitních a smysluplných tréninků si užiješ i spousty zábavy se skvělou partou lidí.

 CrossFit Hometown – Praha

CrossFit Hometown nalezneš na Papírenské ulici v Praze.

Tento gym funguje již od roku 2014 a zastává klasické CrossFitové hodnoty.

Trenéři s dlouholetou praxí se ti budou po celou dobu lekce naplno věnovat a kontrolovat, zda vše děláš správně. Jelikož nejdůležitější je vždy technika. Jejich cílem je dostat z tebe to nejlepší, zlepšit tvou fyzickou odolnost a pomáhat ti se posouvat neustále v před.

Mimo jiné se můžeš těšit na příjemné prostředí, kde již vzniklo spousty přátelství.

Metronome crossfit

„Do more. Be more. Together.“

CrossFit Metronom se nachází v Praze na Vyšehradské ulici.

Řadí se mezi novější pražské gymy, takže se můžeš těšit na krásné, nové vybavení a prostředí.

Při devíti členné lekci se ti trenéři budou celou dobu patřičně věnovat, dbát na tvou techniku a snažit se z tebe dostat to nejlepší!

Jejich nejvyšším cílem je však vytvořit komunitu lidí, kteří se budou navzájem podporovat a to nejen v gymu, ale i v životě.

CrossFit Zlín – Zlín

„Nepoužíváme žádné stroje, MY stroje vytváříme.“

Jediný Zlínský box najdeš na Rybníkách.

V CrossFit Zlín se kromě dosažení špičkové kondice profesionálních sportovců, policistů, hasičů či záchranářů zaměřují i na běžnou populaci. Nevadí tedy, pokud se cvičením nemáš žádné zkušenosti, zde tě všemu naučí zkušení trenéři.

Hlavním cílem CrossFitu Zlín je vést lidi celkově k lepšímu a kvalitnějšímu životu za pomoci rozvoje všestranné fyzické kondice. Jak sami píší, jejich specializací je se nespecializovat, což je všeobecné pravidlo CrossFitu.

Trénují tě pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Jako bonus poznáš skvělé lidi a pobavíš se nimi jak na lekcích, tak mimo ně.

CrossFit Kladno – Kladno

„naše vize je využít metodologii CrossFitu k tomu abyste dosáhli co nejvyšší kvality života, byli odolní, zdraví a fit.“

CrossFit Kladno najdeš v obchodním centru Central.

Prioritou tohoto gymu je zlepšit tvé celkové zdraví, jak fyzické, tak i duševní. Zkrátka připraví tě na cokoliv, co před tebe život postaví.

Kromě klasických lekcí pořádají pro své členy i různé vzdělávací semináře, aby se mohli neustále posouvat v před. Zde tě nikdo nebude učit jen tupě zvedat činky, naopak ti bude ukázána cesta k pohybu jako takovému.

 CrossFit Děčín – Děčín

„Work hard, play harder.“

CrossFit Děčín se nachází na Folknářské ulici.

Zkušení trenéři ti ukáží, že CrossFit není pouze tréninkový program a tvrdá dřina, ale také, a především, zábava a zdravý životní styl.

Každý trénink se snaží vymyslet tak, aby byl smysluplný a posunul tě tak blíže k tvému cíli.

Mimo jiné zde panuje přátelská a nerivalitní atmosféra. Můžeš se tedy těšit na lekce plné zábavy s partou podobně smýšlejících lidí.

Přejít nahoru